rubrika Nezařazené

Proč půjdu volit Jiřího Drahoše jako prezidenta.

Jiri Drahos ma obcanskou podporu, ne politickou. Dal si tu praci a sesbiral 140 tisic podpisu, objel celou republiku. My, co kvuli volbam do terenu chodime, vime, jaka je to prace a pakarna. Neni to jednoduche. Mohl pozadat politicke strany o…


RE: RE: RE: Signály.cz a krize

Signály.cz, projekt, kterému jsem aktivně zasvětil 5 let vysokoškolského studia. A teď mají být v krizi.


Blahoslavení - hezčí noty

Protože v SBMce budeme hymnu nahrávat, vyvstal úkol si ji vytisknout. Cože? 5 stran? A jak z toho mám prakticky zpívat?


Sbohem, Jépédvojko.


Katoličtí králíci

Bohužel o králících a množení mám jen jeden útržek bez širšího kontextu, ale musím říct, že mě papež takovouto větou zklamal.


Měla JP2 (nová verze) vliv na návštěvnost?

Neměla. Signálům ubral FB, který v 2009 "vstoupil" do ČR. Prakticky: máme problém s letními prázdninami, po nich je cca 10% úbytek. Jinak i jiné svátky mají vliv, ale ne tolik destruktivní.


Berarde, oroduj za nás +

Vánoční poselství otce Berarda: http://farnost-husovice.cz/upFiles/06web_1269006947000.pdf Další fotky: https://www.signaly.cz/fotky/61793 Díky Ti, za všechno co jsi pro nás udělal a jak jsi nás inspiroval. +


Jsou signály.cz jen křesťanským fejsbůkem?

První článek na mém blogu se pomalu začíná v komentářích zvrhávat. "Proč jsou signály.cz jako fejsbůk?" Jsou? Nejsou? Kam by měly jít?


Když církev kašle na svůj projekt

Signály.cz jsou tu více než desítku let - ze začátku vývěskou křesťanských akcí. Posléze se v roce 2007 staly sociální sítí, ale stále jednou z primárních obslatí jsou akce - pozvánky na křesťanské vyžití. Jak dlouho to vydrží?